«NOARK Electric» - це всесвітньо відома компанія з глобальною діяльністю, що займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією електротехнічних приладів та компонентів.

Компанія входить в наднаціональний концерн, що працевлаштовує 25 тисяч працівників. Регіональні центри в Шанхаї, Празі та Чикаго керують діяльністю на відповідних континентах. NOARK Electric інвестував мільйони євро до власних розробок продукції, працює з найновішими технологіями і виробничими засобами. Компанія привносить на всесвітній електротехнічний ринок, повністю нові можливості, надстандартні гарантії на продукцію, та безконкурентну турботу для наших замовників і партнерів по торгівлі.

НАДІЙНІСТЬ

Ви можете розраховувати не тільки на якість продукції, але й на бездоганну логістику та високий рівень обслуговування клієнтів.

5 РОКІВ ГАРАНТІЇ

Ми гарантуємо якість і надійність наших продуктів з розширеною 5-річною гарантією.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПІДТРИМКА

Персональний сервіс до і після продажу обладнання - це правило.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми не розрізняємо клієнтів за величиною, ми підходимо до кожного індивідуально та піклуємось про наших клієнтів.

МИ ЗРОСТАЄМО

Іноді, менший краще. В інших випадках більший - це краще. І Ноарк швидко росте. З невгамовною швидкістю ми націлюємося вище в нескінченність і далі. Хто не здійснює іновацій, зникає, і тому з кожним роком наш портфіліо росте з інноваційними продуктами, розширюються наші дистрибуторські мережі та зростають нові торгові відносини. Ми стикаємося з викликами, все ж рухаємось вперед і будуємо наш бренд, який залишиться у вашій пам’яті як символ якості та надійності.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми робимо свою роботу з максимальним зусиллям і ставимося до кожного запиту з індивідуальною обережністю, незалежно від його об'єму. Наш пріоритет - ваше задоволення від роботи за нами. Ось чому ми завжди знаходимо найкращі індивідуальні рішення для вас.

МИ ДБАЄМО

Нам подобається реалізовувати та бути частиною захоплюючих проектів, які покращують знання інженерів. (Ноарк здійснює мрії). Ми дбаємо про збільшення кількості досвідчених та кваліфікованих людей, які є наріжним каменем всієї нашої сфери. Ми думаємо про інших і також подаємо руку допомоги також в інших областях. Ми беремо участь у заходах, які роблять життя легше для тих, хто цього потребує (дитячі будинки). Все це утворює ціле, що є засобом радості та нашої подальшої мотивації бути кращими.