МОДУЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Модульні пристрої призначені для створення систем розподілення електроенергії у кіцевих споживачів і включають: модульні автоматичні вимикачі, пристрої диференційного захисту, роз'єднувачі, лічильники електроенергії, пристрої захисту від імпульсних перенапруг, модульні реле, реле часу та інше. Всі пристрої можуть комплектуватися додатковими аксесуарами для забезпечення усіх потреб системи розподілення.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ КОРПУСА

Noark пропонує широкий асортимент продукції для монтажу і підключення електричних пристроїв. Пластикові корпуси пропонують безліч варіантів для внутрішнього, зовнішнього і настінного монтажу. Металеві корпуси забезпечують надійне рішення для комерційних і найвимогливіших об'єктів. Склопластикові корпуси гарантують найкращі експлуатаційні характеристики для важких умов експлуатації завдяки великому вибору аксесуарів для забезпечення всіх необхідних варіантів установки.

ПРОМИСЛОВІ ПРИСТРОЇ

Промислові пристрої розроблені для задоволення найвибагливіших потреб в промислових установках низької напруги. Контактори серії Ex9C, теплові реле Ex9R, автомати захисту двигуна Ex9S32, кнопки і сигнальні лампи Ex9P та багато інших компонентів підготовлені для забезпечення необхідних функцій найбільш ефективним та надійним способом.

КОРПУСНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ

Серії автоматичних вимикачів Ex9M / Ex9MD гарантує всі захисні функції, необхідні для промислового та комерційного застосування при змінному та постійному струмі. Поділ типорозмірів від Ex9M1 до Ex9M6 забезпечує безліч комбінацій і можливостей щодо монтажного простору, вибору струму і відключаючою здатністю. Додаткові функції можуть бути забезпечені завдяки великому набору аксесуарів, сумісних з цією серією. Серія вимикачів-роз'єднувачів Ex9MSD / Ex9MDSD забезпечує безпечне роз'єднання і відключення систем розподілу електроенергії

ПОВІТРЯНІ АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ

Серія повітряних автоматичних вимикачів Ex9A забезпечує повний контроль і функціонал попереднього моніторингу для найскладніших задач. Завдяки контролеру Smart Unit SU та його варіантам задовольняються всі функції моніторингу та інтелектуального управління автоматичним вимикачем. Серія Ex9A забезпечує легке обслуговування з висувною версією або компактним форматом для обмеженого простору у фіксованому варіанті Ex9A.

ФОТОВОЛЬТАЇЧНІ СИСТЕМИ ТА РІШЕННЯ

Noark пропонує широкий вибір пристроїв, спеціально розроблених для постійного струму, із різними характеристиками і номінальною напругою, для забезпечення всіх вимог для фотовольтаїчному систем.

Серії зняті з виробництва

Пристрої або серії, що були зняті з виробництва.